University News
WIU Home > News > County News
WIU Graduation Spring 2017
IL
Abingdon (61410)
- Cordan Nicole Jones, Bachelor of Social Work, Social Work
- Angela Nicole Stegall, Bachelor of Science in Education, Special Education
Albany (61230)
- Abra Prudence Venhuizen, Bachelor of Business, Accountancy
Aledo (61231)
- Amanda Rose Fritch, Master of Science in Education, Reading
- Ginny M Nees, Bachelor of Arts, General Studies
Alexis (61412)
- Jenna Lee Hunt, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education
Algonquin (60102)
- Meghan Louise Haupers, Bachelor of Arts, General Studies
Alsip (60803)
- Brittany Cathleen Beukema, Bachelor of Arts, General Studies
- John Noel Kenny, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Jalen Johnel Robinson, Bachelor of Arts, Communication
Alton (62002)
- Heather Leanne Spa, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Lisa M Stults, Bachelor of Arts, General Studies
Amboy (61310)
- Dylan John Eisenberg, Bachelor of Science, Agricultural Science
Annawan (61234)
- Brandon Gruber, Bachelor of Science, Agricultural Science
Antioch (60002)
- Stephanie E Trusky, Bachelor of Arts, General Studies
Arlington Heights (60004)
- Ryan Mitchell Empen, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Bradley Alexander McCormack, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Evan Richard Spiess, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Julie Marie Winter, Cum Laude, Bachelor of Music, Music
Arlington Heights (60005)
- Timothy Michael Howe, Bachelor of Science, Construction Management
- George N Theotokatos, Master of Science, Student Affairs
Armstrong (61812)
- Ryan Robertson, Bachelor of Science, Athletic Training
Astoria (61501)
- Brianne P Brockley, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Austin Chase Cameron, Bachelor of Science, Construction Management
- Gabrielle A Spires, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Psychology
- Joshua E Webb, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Athens (62613)
- Abigail M Schlindwein, Master of Science in Education, Reading
Atkinson (61235)
- Jonathan Andrew Wenthold, Bachelor of Science, Engineering
Auburn (62615)
- Hali Brittany Pace, Bachelor of Arts, English
Augusta (62311)
- Cierra Lynn Hiland, Master of Science in Education, Reading
- Alicia V Ihnen, Bachelor of Science, Dietetics
Aurora (60502)
- Michael J Krumwiede, Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Ashley Janette Napolitano, Bachelor of Science, Health Services Management
- Madeline Rose Zehnal, Summa Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Special Education
Aurora (60503)
- Sara Mae Downing, Bachelor of Arts, Sociology
- Allison Elizabeth Hebert, Bachelor of Science, Microbiology
Aurora (60504)
- Emily M Cowgill, Bachelor of Science, Communication Sciences & Disorders
- Maddi Marie Kolenda, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Jessica Ann Lindeman, Bachelor of Social Work, Social Work
Aurora (60505)
- Diana Huerta, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Trae E Kirk, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Cameron John Kluber, Bachelor of Science, Psychology
- Jenissa Nino, Bachelor of Arts, Communication
- Taryn Brett Wehling, Bachelor of Arts, History
Avon (61415)
- Kayla J Henson, Cum Laude, Bachelor of Science, Fashion Merchandising
- Rebecca L Jones, Bachelor of Science, Computer Science
- Allyson Lee-Lexus Spangler, Magna Cum Laude, Bachelor of Social Work, Social Work
- Margie Ann Winski, Master of Science in Education, School Counseling
Banner (61520)
- Tyler Keith Stufflebeam, Bachelor of Science, Psychology
Barrington (60010)
- Kelsey Nicole Jacob, Bachelor of Science, Physical Education K-12
- Wrigley Dean Marquith, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Erin Molly Robb, Bachelor of Science in Education, Special Education
Barry (62312)
- Heather Arlene Reynolds, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Alexandra Marie Zaerr, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
Bartlett (60103)
- Corey James Williams, Bachelor of Business, Economics
- Forrest Andrew Wright, Bachelor of Science, Fire Science
Bartonville (61607)
- Samantha Michelle Copeland, Cum Laude, Bachelor of Social Work, Social Work
- Megan Nicole Hobson, Bachelor of Science, Psychology
- Leah Lynn Zeitler, Master of Science in Education, Curriculum & Instruction
Batavia (60510)
- Amanda Louise Anderson, Bachelor of Science, Graphic Communication
- Nicholas Max Keil, Bachelor of Arts, English
- Ryan Michael Spillane, Bachelor of Business, Economics
Baylis (62314)
- Kayla D Riffey, Bachelor of Business, Finance
Beach Park (60099)
- Jennifer L Crane, Bachelor of Arts, Communication
- Timothy P Garrett, Bachelor of Business, Supply Chain Management
Beardstown (62618)
- Stephanie Chavez Ayala, Bachelor of Social Work, Social Work
- Isamar Chavez-Rodriguez, Master of Science in Education, Curriculum & Instruction
- Caleb Nathaniel Duckwiler, Bachelor of Science, Dietetics
- Daniel C Lathrop, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Jordan Lee Snyder, Bachelor of Science, Agricultural Science
Beecher (60401)
- Brieanna Steele, Bachelor of Social Work, Social Work
Belleville (62223)
- Nicholas William Blum, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Belvidere (61008)
- Abigail J Broze, Cum Laude, Bachelor of Arts, Pre-Law
- Joseph Danielak, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Brett Allen Jensen, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Deborah Susan Lepla, Master of Science in Education, Curriculum & Instruction
Berkeley (60163)
- Sydney Mone'T Jackson, Bachelor of Social Work, Social Work
Berwyn (60402)
- Nicole Jordan Bolociuch, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Bianca Yomeli Martinez, Bachelor of Arts, General Studies
- William E Moran, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Bethalto (62010)
- Kayla Kirkpatrick, Master of Science, Communication Sciences & Disorders
Big Rock (60511)
- Kory Adam Blair, Bachelor of Science, Computer Science
Blandinsville (61420)
- Layten R Peterson, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Daniel Ethan Rockwood, Bachelor of Science, Computer Science
Bloomingdale (60108)
- Sean Patrick Jamison, Bachelor of Arts, Broadcasting
- Amanda Nicole Jenisch, Bachelor of Science, Zoology
Bloomington (61701)
- Carianna R Gibb, Master of Science, Kinesiology
Bloomington (61704)
- Julie Marie Herek, Master of Science, Mathematics
- Evan Nordstrom Ibsen, Bachelor of Business, Marketing
- Laura Denise Verplaetse, Bachelor of Science, Agricultural Science
Bloomington (61705)
- Robert Lawrence Brown, Bachelor of Arts, Communication
Blue Mound (62513)
- Justin Michael McElroy, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
Bluffs (62621)
- Kari Georgeann Six, Master of Science in Education, Educational & Interdisciplinary Studies
Bolingbrook (60440)
- Scott Ray Campbell, Cum Laude, Bachelor of Arts, Broadcasting
- Sandra Faye Elmore, Magna Cum Laude, Bachelor of Social Work, Social Work
- Jasmine Andrea Harper, Bachelor of Science, Psychology
- Michael J Herzog, Bachelor of Science, Engineering Technology
- Anthony Nicholas Salata, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Bolingbrook (60490)
- Aisha Apri Bell, Bachelor of Business, Accountancy
- Arthur Fernandez, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Marie Nicole Platek, Bachelor of Arts, Art
- Victoria L Wehner, Bachelor of Science, Communication Sciences & Disorders
Bourbonnais (60914)
- Kaitlyn D Adan, Cum Laude, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Breese (62230)
- Maureen Keri Fitzgerald, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Brimfield (61517)
- Leah Marie Dean, Magna Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Luke Golemon, Magna Cum Laude, Bachelor of Arts, Philosophy
Broadview (60155)
- Anitria M Wilson, Bachelor of Arts, Journalism
Brookfield (60513)
- Dominick Frank Nardi, Bachelor of Arts, Broadcasting
Bunker Hill (62014)
- Dylan G Wear, Bachelor of Science, Agricultural Science
Burbank (60459)
- Holly C W Melendy, Magna Cum Laude, Bachelor of Arts, Foreign Languages & Cultures - German
- Deanna Patricia Valdebenito, Bachelor of Science, Chemistry
Burr Ridge (60527)
- Tyler Olds Dudek, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Bushnell (61422)
- Timothy Matthew Bliznick, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Computer Science
- Zachary S Boden, Cum Laude, Bachelor of Business, Management
- Nicholas Mark Burr, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Stellera Lou English, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Dietetics
- Meghan Elizabeth Hoyle, Summa Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education
- Kyle Dallas Kreps, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Brandon Michael Rench, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Trey Scott Yocum, Master of Science, Kinesiology
Byron (61010)
- Lance Elliot Jones, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Jared Reid Laxner, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Exercise Science
- Rebecca Sue McKinney, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Whitney Angelica Trosper, Bachelor of Science, Fire Science
Caledonia (61011)
- Timothy Patrick Hazen, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Calumet City (60409)
- Trinity V Gordon, Bachelor of Science, Psychology
- Justin L Jackson, Bachelor of Arts, Broadcasting
Calumet Park (60827)
- Geovonni I Thornton, Bachelor of Science, Psychology
Cambridge (61238)
- Angela M Anderson, Bachelor of Arts, General Studies
- Michelle Y Harrell, Bachelor of Business, Human Resource Management
- Kalli J Humphrey, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Brooklyn Renae Wexell, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Camp Point (62320)
- Dalton Lucas Heubner, Bachelor of Business, Finance
- Lorie Denise Obert, Master of Science in Education, Educational Leadership
Canton (61520)
- Victoria Blair Beaty, Bachelor of Science in Education, Special Education
- Joshua Keith Brashear, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Sean E Colgan, Bachelor of Science, Meteorology
- Kara D Ford, Bachelor of Social Work, Social Work
- Chad Alan French, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Carrie Anne Gobert, Master of Science in Education, Reading
- Britney Nicole Howarter, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Henry Anthony Jackson, Bachelor of Arts, General Studies
- Kyle D Lindmark, Master of Science in Education, Curriculum & Instruction
- Corrinna Caitlin Markland, Bachelor of Social Work, Social Work
- Dustin T Perrine, Bachelor of Science in Education, Special Education
- Nicholas Allen Swise, Bachelor of Arts, General Studies
- Taylor Wallace, Magna Cum Laude, Bachelor of Social Work, Social Work
Carbondale (62901)
- Lateah Chaunta Martin, Bachelor-Liberal Arts & Sciences, Liberal Arts & Sciences
- Angela Thomas-Frank, Bachelor of Arts, General Studies
Carlinville (62626)
- Damon Lee Stayton, Bachelor of Science, Agricultural Business
Carlyle (62231)
- Courtney Jean Fauke, Cum Laude, Bachelor of Business, Accountancy
Carman (61425)
- Mariah Ellen Brooks, Specialist in School Psychology, Psychology
- Alexis Audria Ensminger, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Communication Sciences & Disorders
Carol Stream (60188)
- Eric Thomas Dailly, Bachelor of Arts, Communication
- Michael Gross, Bachelor of Science, Fire Science
- Aaron R Harper, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Julian Michael Nevels, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Amanda Dorothy Romaniak, Summa Cum Laude, Bachelor of Social Work, Social Work
Carpentersville (60110)
- Kathlin Janet Montesinos, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Brenda Santana, Bachelor of Science, Media & Instructional Technology
- Caitlin Margaret Wallace, Cum Laude, Bachelor of Arts, Middle School Teaching Endorsement
Carterville (62918)
- Jared A Shofstall, Bachelor of Arts, Theatre - Performance
Carthage (62321)
- Kale Eugene Carlisle, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Caitlyn Jo Fink, Master of Science, Communication Sciences & Disorders
- Kimberly Ann Harrison, Master of Science in Education, Educational Leadership
- Kayla Danielle Huls, Master of Science in Education, Special Education
- Jared Morris Rouggly, Summa Cum Laude, Bachelor of Music, Applied Music - Jazz Studies
- Kirsten Danielle Todd, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Graphic Communication
- Morgan Rae Weirather, Cum Laude, Bachelor of Science, Communication Sciences & Disorders
Cary (60013)
- Kailey Christina Bogucki, Bachelor of Science in Education, Special Education
Catlin (61817)
- Kayton Michelle Austin, Bachelor of Science, Psychology
Champaign (61820)
- Tony Mongulu, Bachelor of Business, Supply Chain Management
Champaign (61822)
- Sara Hlinka, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
Champaign (61824)
- Candace Veronica Wilson, Master of Science, Student Affairs
Channahon (60410)
- Rachel Marie Hamilton, Bachelor of Science, Medical Sciences
- James A Meridieth, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Chapin (62628)
- Tanner L Huddleston, Bachelor of Science, Agricultural Business
Chatham (62629)
- Michael Robert Goin, Master of Science in Education, Reading
- Patrick R Kelly, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
- Patrick R Kelly, Post-Baccalaureate Certificate, Law Enforcement & Justice Admin: Police Executive Administration
- Anthony T Moore, Bachelor of Arts, General Studies
- Kyle Ray Squires, Bachelor of Arts, General Studies
Cherry Valley (61016)
- Cody Joseph Woodman, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Chicago (60609)
- Elizabeth Cristobal, Bachelor of Business, Accountancy
Chicago (60612)
- Takilah Hill, Bachelor of Science, Health Services Management
- Takira R Hill, Bachelor of Business, Accountancy
Chicago (60617)
- Angelica L Dawson, Bachelor of Arts, African American Studies
- Yvonne McAllister, Bachelor of Social Work, Social Work
- Jamie McCann, Bachelor of Social Work, Social Work
Chicago (60618)
- Enrique H Boche, Bachelor of Arts, Spanish
Chicago (60619)
- Terrance C Finley, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Shanara D Garth, Bachelor of Science, Health Services Management
- Dominique Robinson, Bachelor of Social Work, Social Work
- Tionne Tanee Summerville, Bachelor-Liberal Arts & Sciences, Liberal Arts & Sciences
Chicago (60620)
- Kareem T Ballard, Bachelor of Science, Graphic Communication
Chicago (60621)
- Gayle J Thompson, Post-Baccalaureate Certificate, Instructional Technology: Technology In Education
Chicago (60623)
- Raven R Jackson, Bachelor of Arts, Sociology
- Darrell A McCree, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Chicago (60624)
- Charles Cook, Bachelor of Science, Exercise Science
- Faith L Rucker, Bachelor of Business, Finance
Chicago (60628)
- Sharita Gilbert, Bachelor of Science, Microbiology
- Kenesha Katrice Green, Master of Arts, Sociology
- James Mckinley Jackson, Bachelor of Arts, Pre-Law
Chicago (60629)
- Noel Barragan, Bachelor of Arts, Communication
- Axel Gallardo, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Elias Joseph Galvan, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Shanico Marqreanna Roberts, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Lasha Shanell Williams, Bachelor of Science, Psychology
Chicago (60630)
- Andrew J Kerin, Bachelor of Science, Geology
Chicago (60631)
- Brendan Thomas Carney, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Rachel Lynn Ferrigan, Bachelor of Science, Communication Sciences & Disorders
Chicago (60632)
- Shangrong Cao, Bachelor of Arts, Political Science
- Brenda Ramirez, Bachelor of Science, Health Services Management
Chicago (60633)
- Nikolina M Medina, Bachelor of Science, Communication Sciences & Disorders
Chicago (60634)
- Justin Jon Santiago, Bachelor of Business, Accountancy
- Angelina Weglarczyk, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Psychology
- Nathan W Zumarraga, Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Chicago (60636)
- Laquesha Junius, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Amber Randle, Bachelor of Business, Management
- Lecretia J Windham, Bachelor of Science, Hotel/Restaurant Management
Chicago (60637)
- Tashon Childs, Bachelor of Social Work, Social Work
Chicago (60638)
- Stephanie Irene Cerveny, Cum Laude, Bachelor of Science, Medical Sciences
- Matthew Edward Jozwik, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Robert Taylor, Master of Arts, Communication
Chicago (60641)
- Yomaira Michell Ayala, Bachelor of Social Work, Social Work
- Montserat Aleli Perez, Bachelor of Business, Marketing
Chicago (60643)
- Naomi N Penny, Bachelor of Science, Psychology
Chicago (60644)
- Neferteri Johnson, Bachelor of Science, Psychology
Chicago (60646)
- Timothy Choldas, Bachelor of Arts, General Studies
Chicago (60649)
- Brittany N McMullen, Bachelor of Science, Exercise Science
Chicago (60651)
- Kevin Ruiz, Bachelor of Arts, Political Science
- Katrina Andria Weston, Bachelor of Arts, African American Studies
Chicago (60652)
- D'Ante Deshawn Burton, Bachelor of Science, Zoology
- Raynnah L Coleman, Bachelor of Arts, General Studies
- Kayla Rose Collins, Bachelor of Arts, Broadcasting
- Marquita Cross, Bachelor of Science, Exercise Science
- Robert Jaquan Lewis, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Darius L Norwood, Bachelor of Science, Construction Management
- Lakesha Jasmine Smith, Bachelor of Social Work, Social Work
Chicago (60653)
- Tajia M Johnson, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Chicago (60655)
- Matthew George Nelson, Bachelor of Arts, History
Chicago (60659)
- Beatrice N Abandy, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
Chicago (60707)
- Alexis A Camacho, Bachelor of Science, Psychology
Chicago Heights (60411)
- Shaunnell Leshay Calhoun, Bachelor of Science, Exercise Science
- Anayeli Mendez, Bachelor of Arts, Pre-Law
Chicago Ridge (60415)
- Jeremy Joseph Norton, Bachelor of Business, Management
Cicero (60804)
- Clara Carrillo, Bachelor of Arts, Spanish
- Daniel Sandoval, Bachelor of Social Work, Social Work
- Adrian Uriostegui, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Coal Valley (61240)
- Jacob D Schulenberg, Summa Cum Laude, Bachelor of Business, Supply Chain Management
Colchester (62326)
- Edwin M Schoonover, Bachelor of Arts, Broadcasting
Collinsville (62234)
- Jvaughn Lamont Williams, Bachelor of Business, Supply Chain Management
Colona (61241)
- James M Jones, Bachelor of Arts, History
- Heather Grooms Monson, Master of Arts, History
- Alonso Miguel Ochoa, Bachelor of Business, Management
- Carolyn J Potts, Bachelor of Arts, General Studies
- Cassidy Nicole Preslar, Bachelor of Business, Management
Columbia (62236)
- Michael Andrew Heise, Bachelor of Science, Meteorology
- Alexandra Maria Leingang, Magna Cum Laude, Bachelor of Business, Supply Chain Management
Cordova (61242)
- Emily Kay Claus, Bachelor of Arts, Broadcasting
Countryside (60525)
- Thomas Robert Bryson, Bachelor of Arts, General Studies
Creal Springs (62922)
- Rhiannon Marie Pyle, Bachelor of Science, Medical Sciences
Crete (60417)
- Matthew Aaron Campbell, Bachelor of Arts, Communication
- Rachel Lynn Lubbinga, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Zoology
- Steven James Vierk, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Crystal Lake (60012)
- Tyler Ross Kendall, Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Crystal Lake (60014)
- Justin William Baugher, Bachelor of Science, Computer Science
- David Andrew Callahan, Bachelor of Science, Exercise Science
- Jacob W Fiala, Bachelor of Arts, Sociology
- George T Frost, Bachelor of Science, Dietetics
- Arlo Dennis Harmon, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Jason Kesseler, Bachelor of Arts, Communication
- Jenna Ann Wallace, Bachelor of Arts, English
Cuba (61427)
- Daniel James Charlesworth, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Trisha Ann Phillips, Master of Science in Education, Educational Leadership
- Melinda K Schnarr, Bachelor of Arts, General Studies
Cullom (60929)
- Hannah F Wallace, Bachelor of Science, Exercise Science
Dalzell (61320)
- Joseph D Pyszka, Bachelor of Science, Environmental Biology
Danvers (61732)
- Kelly Jane Sloneker, Master of Science in Education, Curriculum & Instruction
- Christine Jean Todd, Bachelor of Science, Agricultural Science
Darien (60561)
- Victoria Alyse Hill, Bachelor of Arts, Communication
- Jabari Mikel Sandifer, Bachelor of Business, Management
Davis Junction (61020)
- Taylor Marie Hensen, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Daniel C Stclair, Bachelor of Arts, General Studies
Decatur (62521)
- Shyann Michelle Thomas, Bachelor of Arts, Spanish
Decatur (62522)
- Sydney Elizabeth Gilbert, Bachelor of Science, Fire Science
Decatur (62526)
- Andrew Michael Sudduth, Bachelor of Science, Computer Science
Dekalb (60115)
- Daniel Allen Honeyman, Master of Science, Instructional Design & Technology
Des Plaines (60016)
- Michael Andrew Prokos, Bachelor of Arts, History
Dixon (61021)
- Preston Barrett, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Mollie K Harris, Bachelor of Arts, General Studies
- Rachel Hill, Cum Laude, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Patrick Michael Morrissey, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
- Patrick Michael Morrissey, Post-Baccalaureate Certificate, Law Enforcement & Justice Admin: Police Executive Administration
- Kyle William Ranken, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Donna R Smith, Bachelor of Arts, General Studies
- Tyler David Vogeler, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Jared D Yater, Bachelor of Arts, General Studies
Dolton (60419)
- Marcus Malik Charles, Bachelor of Arts, Broadcasting
- Anisha Jasmine Hicks, Bachelor of Science, Health Services Management
Donovan (60931)
- Kabrina Marie Davidson, Cum Laude, Bachelor of Social Work, Social Work
Downers Grove (60515)
- John Ambrose Holecek, Bachelor of Science, Construction Management
Downers Grove (60516)
- Kelsey Caroline Fischer, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Briana Patrice Riley, Bachelor of Social Work, Social Work
Dunfermline (61524)
- Amanda A Stewart, Bachelor of Arts, Creative Writing Endorsement
Dunlap (61525)
- Mark Andrew Bangert, Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Conner William Currier, Bachelor of Business, Management
- Nathan Harrison Eppel, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Katherine Mary Lichtenstein, Master of Science in Education, Curriculum & Instruction
- Jared Leland Schmidt, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
East Alton (62024)
- Zachary Joseph Case, Bachelor of Science, Meteorology
- Jared Alexander Tiller, Cum Laude, Bachelor of Science, Microbiology
East Galesburg (61430)
- Clark Connor Scott, Bachelor of Science, Zoology
- Nicole A Spencer, Summa Cum Laude, Bachelor of Arts, Foreign Languages & Cultures - Spanish
East Moline (61244)
- Linnea Christine Berg, Bachelor of Arts, Communication
- Lisa M Boyer, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Chatavia Marie Clark, Bachelor of Arts, Communication
- Breanna Lea Descourouez, Bachelor of Arts, Broadcasting
- Kelly Marie Foster, Bachelor of Business, Accountancy
- Amanda Gayle Harvard, Bachelor of Social Work, Social Work
- Jennifer Lynn Hicks, Bachelor of Arts, General Studies
- Kurtis Craig Land, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Jesse Clayton Mickelson, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Nicolas E Moreno, Magna Cum Laude, Bachelor of Business, Management
- Jennifer Brianne Peterson, Bachelor of Arts, General Studies
- Kristina Todorovic, Bachelor of Business, Accountancy
East Peoria (61611)
- Kyle Nathaniel Armstrong, Bachelor of Science, Graphic Communication
- Nichole Bryanne Ragon, Master of Science in Education, Curriculum & Instruction
East Saint Louis (62201)
- Ariel B Kinmon, Bachelor of Science, Psychology
Edwards (61528)
- Alyxandria Kathleen Landmark, Bachelor of Science, Zoology
Edwardsville (62025)
- Garret Xavier Covington, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Aliyya Kaylil Johnson, Magna Cum Laude, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
- Jacob Carl Thompson, Bachelor of Science, Geography & Geographic Information Science
Elgin (60123)
- Katarina Ann Dutra, Bachelor of Social Work, Social Work
- Kelly Catherine Schloss, Master of Arts, English
Elgin (60124)
- Ashley Nichole Debartolo, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Jake Paul Fox, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Elizabeth (61028)
- Dena A Harridge, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Elk Grove Village (60007)
- Joshua Daniel Hoppe, Bachelor of Science, Construction Management
- Nicole Elizabeth Matej, Bachelor of Science, Hotel/Restaurant Management
- Thomas Bruce Nickelson, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Tyler C Popp, Bachelor of Science, Medical Sciences
- David Michael Prince, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Alexander Maxwell Rogers, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
- Alexander Maxwell Rogers, Post-Baccalaureate Certificate, Law Enforcement & Justice Admin: Police Executive Administration
- Bjorn Paul Struttman, Bachelor of Business, Management
- Andrea K Wolinski, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Elmhurst (60126)
- William Martin Kauck, Bachelor of Arts, Broadcasting
- Elizabeth Diane Wise, Master of Science, Communication Sciences & Disorders
Elmwood (61529)
- Kristy Denise Ludwig, Bachelor of Arts, General Studies
Erie (61250)
- Alexandria S Hunter, Master of Science in Education, School Counseling
Evanston (60201)
- Kimberly Delva, Bachelor of Science, Zoology
- Jasmine Renee Douglas-Jackson, Master of Arts, Economics
- Jasmine Renee Douglas-Jackson, Post-Baccalaureate Certificate, Business Analytics
Evanston (60202)
- Mario Baltazar, Bachelor of Arts, Broadcasting
Evergreen Park (60805)
- Keith Alex Ritter, Bachelor of Science, Psychology
- Brenna Catherine Smith, Summa Cum Laude, Bachelor of Arts, Communication
Fairbury (61739)
- Amy Elizabeth Daley, Master of Science in Education, Curriculum & Instruction
Fairmount (61841)
- Sarah Ann Johnson, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Forensic Psychology
Fairview Heights (62208)
- Erin M Campbell, Master of Science in Education, Educational & Interdisciplinary Studies
Farina (62838)
- Dylan Cole Sigrist, Bachelor of Science, Agricultural Science
Farmington (61531)
- Jenna Nicole Putrich, Bachelor of Science, Communication Sciences & Disorders
Flossmoor (60422)
- Leah Teresa Christofanelli, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Forest Park (60130)
- Warren C Riley, Bachelor of Science, Psychology
- Danielle E Watson, Bachelor of Arts, Pre-Law
Forsyth (62535)
- Cory Lynn Lorett, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Fowler (62338)
- Gabriella Marie Dempsey, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Agricultural Business
Frankfort (60423)
- Paige Lloyd, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
Franklin Park (60131)
- David Joshua Heusel, Bachelor of Arts, History
Freeport (61032)
- Austyn Leigh Cardoso, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Galesburg (61401)
- Michael John Berggren, Bachelor of Science, Engineering
- Roger W Brush, Bachelor of Science, Zoology
- Michael S Gorham, Bachelor of Arts, General Studies
- Robert Daniel Gosch, Master of Science in Education, Educational Leadership
- Weston Tyler Heinz, Bachelor of Science, Exercise Science
- Megan Kathleen Hoenig, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Terrence Ray Johnson, Bachelor of Science, Engineering
- Sarah Elizabeth Larimer, Master of Science in Education, School Counseling
- Tanner M Nygard, Bachelor of Fine Arts, Graphic Design (for BFA)
- Brittany Christine Robertson, Cum Laude, Bachelor of Music, Music Therapy
- Spencer R Smith, Bachelor of Science, Agricultural Science
- April Marie Stokes, Bachelor of Arts, English
- Brittany C Tate, Bachelor of Arts, General Studies
- Jeff R Thurman, Master of Science, Sport Management
Galva (61434)
- Cara Ann Arch, Master of Science in Education, Curriculum & Instruction
- Nicola A Cone, Bachelor of Arts, General Studies
- Sarah Lynn Fredrickson, Magna Cum Laude, Bachelor of Arts, Anthropology
- Ethan R Olson, Bachelor of Science, Engineering
Geneseo (61254)
- Pamela B Betcher, Bachelor of Arts, General Studies
- Kristina Marie Breidenstein, Master of Science, Clinical/Community Mental Health
- Laykyn Jade Dekezel, Magna Cum Laude, Bachelor of Social Work, Social Work
- Jenna Rena Ketelsen, Bachelor of Business, Human Resource Management
- Kimberly Louise Olson, Bachelor of Business, Management
- Erin Rose Peterson, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Alyx Milani Sims, Master of Science in Education, Clinical Mental Health Counseling
Geneva (60134)
- Andrew J Haas, Bachelor of Social Work, Social Work
Genoa (60135)
- Karen Yessenia Perez, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Germantown Hills (61548)
- Christopher Daniel Neaveill, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Kathryn Nicole Verkuilen, Bachelor of Fine Arts, Art (for BFA)
Gillespie (62033)
- Jade Elizabeth Tieman, Bachelor of Arts, Communication
Glasford (61533)
- Taylor Anna Hanneman, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Glen Ellyn (60137)
- Campbell Joseph Atkins, Bachelor of Arts, Broadcasting
- Jessica Nikitichna Vanderway, Bachelor of Science, Communication Sciences & Disorders
Glenwood (60425)
- Matthew N Simmons, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Godfrey (62035)
- Danny Alden Crutcher, Bachelor of Arts, General Studies
Golden (62339)
- Jacob J Redenius, Bachelor of Science, Physics
Good Hope (61438)
- Sara Jean Payne, Bachelor of Business, Accountancy
Goodfield (61742)
- Grant M Johnson, Bachelor of Arts, Communication
Grant Park (60940)
- Erik Neidlinger, Bachelor of Business, Marketing
Grayslake (60030)
- Richard Connor Daly, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Delanee Tessa Placko, Master of Science, Communication Sciences & Disorders
- Jacquelyn Leigh Pope, Bachelor of Business, Accountancy
- Jason Thomas Slagh, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Great Lakes (60088)
- Robert D Bonds, Bachelor of Science, Computer Science
Green Valley (61534)
- Jessica Lynn Frederking, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Samuel J Woodrow, Bachelor of Science, Agricultural Business
Gurnee (60031)
- Kyndra Marie Harris, Bachelor of Arts, Communication
- Brittany Michelle Molinari, Bachelor of Social Work, Social Work
Hamilton (62341)
- Amber N Clark, Bachelor of Business, Marketing
- William Lyle Coeur, Master of Fine Arts, Theatre
- Jared T Wiemann, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Chemistry
Hampton (61256)
- Emily Nicole Thomas, Cum Laude, Bachelor of Science, Chemistry
- Megan Leah Wachendorf, Master of Science in Education, Special Education
- Kolby Collin White, Bachelor of Business, Supply Chain Management
Hanna City (61536)
- Jacob Aaron Seiver, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Pharmacy
Harvard (60033)
- Jodi Marie Larson, Master of Science, Biology
Harvel (62538)
- Andrew Lee Young, Bachelor of Business, Accountancy
Harvey (60426)
- Stephen A Funes, Bachelor of Business, Finance
Harwood Heights (60706)
- Charlene Lin Wong, Bachelor of Science, Dietetics
Havana (62644)
- Derek E Dillard, Bachelor of Arts, General Studies
- Emily Jean Eakle, Bachelor of Science, Psychology
- Channing Jo Holtman, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
- Katie J Zeeck, Bachelor of Science, Agricultural Business
Hawthorn Woods (60047)
- Megan Nicole Storey, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Hazel Crest (60429)
- Spencer L Cotton, Master of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Jasmine Gray, Bachelor of Social Work, Social Work
Henry (61537)
- Jacob Stephen Hofer, Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Herscher (60941)
- Somar Marie Powell, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Hickory Hills (60457)
- Amy Michelle Smith, Bachelor of Science in Education, Special Education
Highland (62249)
- Emily Rose Manley, Bachelor of Arts, Broadcasting
Hillside (60162)
- Drelyn Andrew Hunt, Bachelor of Arts, General Studies
Hinckley (60520)
- Emily Anne Banigan, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Medical Sciences
Homer Glen (60491)
- Arturo L Martinez, Bachelor of Music, Music
- Ophelia Rose Romeo, Master of Science, Communication Sciences & Disorders
- Sophia Ophelia Russo, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Raymond William Sullivan, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Physics, Standard Option
Hometown (60456)
- Matthew Paul Seidelmann, Bachelor of Arts, Graphic Design
Homewood (60430)
- Justin D Blackburn, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Huntley (60142)
- Hailey Alyson Davis, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Huntsville (62344)
- Tamara L Fretueg, Master of Science, Instructional Design & Technology
Illiopolis (62539)
- Megan Lynn Griesheim, Bachelor of Science, Agricultural Science
Industry (61440)
- Isabella Mae Frisk, Bachelor of Science, Agricultural Science
Ipava (61441)
- Katherine Elizabeth Heller, Master of Science, Communication Sciences & Disorders
- Bryce Andrew Kelly, Bachelor of Science, Physical Education K-12
- Dakota Vaughn, Bachelor of Science, Construction Management
Jacksonville (62650)
- Lyle Richard Bloomfield, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
- Katie J Boston, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Jacob Edward Bowen, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Amber Alaine Duncan, Master of Science in Education, Curriculum & Instruction
- Anna Sophia Atkinson Melgreen, Master of Science in Education, Educational Leadership
- Lauren Elizabeth Racey, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Jacob Bradley Thompson, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Valisha Ruth Zimmer, Master of Science in Education, Reading
Jerseyville (62052)
- Marissa Deeann Tolbert, Bachelor of Science, Agricultural Business
Joliet (60431)
- Jake Thomas Gapsevich, Bachelor of Business, Management
Joliet (60435)
- Deanna Samone Davis, Bachelor of Science, Hotel/Restaurant Management
- Keith William Ehrler, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Gonzalo David Gonzalez, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Johnson Love, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Ryan William Rodawold, Bachelor of Arts, Broadcasting
- Matthew A Wolz, Bachelor of Science, Fire Science
Joliet (60436)
- Drew Mario Reyes, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
- Drew Mario Reyes, Post-Baccalaureate Certificate, Law Enforcement & Justice Admin: Police Executive Administration
Kankakee (60901)
- Shavez Devon Rosenthal, Summa Cum Laude, Bachelor of Arts, Pre-Law
Kewanee (61443)
- Hannah M Ainley, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Carly A Anderson, Bachelor of Science in Education, Special Education
- Rebecca Suzanne Baney, Master of Science in Education, Educational Leadership
- Brenda Conley, Bachelor of Business, Accountancy
- Dylan J Galloway, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Ashley M Matuszyk, Bachelor of Science, Computer Science
- Jessica Redenius, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education
- Abigail Louise Simaytis, Bachelor of Arts, Art
- Tyanda Nichole Thomas, Bachelor of Social Work, Social Work
Kilbourne (62655)
- Charles L Cowin, Bachelor of Science, Fire Science
Kinsman (60437)
- Erica Christine Gordon, Bachelor of Arts, General Studies
Kirkwood (61447)
- Selina Marie Baker, Master of Science in Education, Curriculum & Instruction
- Jessica L Lauver, Bachelor of Science in Education, Special Education
Knoxville (61448)
- Grant D Davis, Bachelor of Business, Marketing
- Bradley D Weedman, Master of Science in Education, Educational Leadership
- Angel Louise Wright, Master of Science, Public Health
- Angel Louise Wright, Post-Baccalaureate Certificate, Health Services Administration
La Fayette (61449)
- Nora Elizabeth Williams, Bachelor of Business, Accountancy
La Grange Highlands (60525)
- Daniel White, Bachelor of Arts, Broadcasting
La Grange Park (60526)
- Michael L Prikazsky, Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
La Prairie (62346)
- Tanner Louis Tenhouse, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
LaSalle (61301)
- Natasha Marie Frig, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Forensic Chemistry
Lake Barrington (60010)
- Connor C Jacobs, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Lake In The Hills (60156)
- Joshuan Osvaldo Rivera, Bachelor of Business, Marketing
- Michael A Tangorra, Bachelor of Science, Exercise Science
- Scott Anthony Turski, Bachelor of Business, Supply Chain Management
Lake Villa (60046)
- Kristopher Richard Smith, Bachelor of Science, Medical Sciences
Lake Zurich (60047)
- Alex Cluster, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Andrew B Dawson, Bachelor of Business, Management
- Elizabeth Anne Wells, Master of Arts, English
Lakemoor (60051)
- Wayne Julian McCracken, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Rebecca Tankson, Summa Cum Laude, Bachelor of Arts, Sociology
Lansing (60438)
- Andriana Alise Johnson, Summa Cum Laude, Bachelor of Business, Management
- Kevin William Terpstra, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Engineering Technology
- Brandon Xavier Thomas, Bachelor of Science, Medical Sciences
Lebanon (62254)
- Samantha Maria Ralphs, Cum Laude, Bachelor of Arts, Broadcasting
Lee (60530)
- Zachary Michael Woodbury, Bachelor of Science, Agricultural Science
Lemont (60439)
- Ryan Wayne Bromberek, Master of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Beau James Freebeck, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Lewistown (61542)
- Presley L Barr, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Erika Nicole Ward, Magna Cum Laude, Bachelor of Arts, Journalism
Liberty (62347)
- Rachel E Gerecke, Magna Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
Libertyville (60048)
- Michelle Laura Flood, Master of Arts, Communication
Lincoln (62656)
- Devin M Biggs, Bachelor of Science, Meteorology
- Nicholas Anthony Cameron, Bachelor of Arts, General Studies
- Crystal Elizabeth Quint, Bachelor of Science in Education, Bilingual/Bicultural Education
- Amy Margaret Sager, Master of Science, Communication Sciences & Disorders
Lindenhurst (60046)
- Christine Grace Aguila, Bachelor of Arts, General Studies
Lisle (60532)
- Alexandrea Megan McClain, Bachelor of Science, Fire Science
- Nick William Reimer, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Jessica Patricia Sedlacek, Bachelor of Business, Marketing
- Mitchell Louis Stachurski, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Litchfield (62056)
- Jonathon R Kinney, Bachelor of Science, Construction Management
Littleton (61452)
- Julie Kay Korsmeyer, Magna Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Dorothy Frances Peart, Bachelor of Science, Zoology
Lockport (60441)
- Tracey Ann Forkin, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
- Matthew Jeffrey Moore, Bachelor of Science, Engineering
Lombard (60148)
- Amber Marie Dicosola, Master of Science in Education, Clinical Mental Health Counseling
- Adam T Donahue, Cum Laude, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Gordon Ross Jensen, Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
London Mills (61544)
- Sarah Anne Donnelly, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Forensic Chemistry
- Connor O Fili, Cum Laude, Bachelor of Business, Accountancy
Loves Park (61111)
- Brittany S Buckner, Bachelor of Business, Human Resource Management
- Joseph Lawrence Kulpa, Cum Laude, Bachelor of Science, Medical Sciences
- Cortney Marie Rehfeldt, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education
- Alyssa Joy Russo, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Lyndon (61261)
- Darion Mckenzie Scanlan, Bachelor of Science, Biology
Lynn Center (61262)
- Adam Seath Geiger, Bachelor of Science, Athletic Training
- Megan Elizabeth Sopher, Master of Science in Education, Reading
- Samantha Jean Swanson, Master of Science in Education, Clinical Mental Health Counseling
Lynwood (60411)
- Rodrigo Isaac Estrada, Bachelor of Business, Finance
Machesney Park (61115)
- Jake K Hill, Master of Science, Sport Management
- Mercedes D Joyner, Bachelor of Arts, Communication
Mackinaw (61755)
- Caitlin Marie Loughary, Bachelor of Science, Psychology
Macomb (61455)
- Caleb Eric Ackers, Bachelor of Arts, Graphic Design
- David Alton, Post-Baccalaureate Certificate, Business Analytics
- Michele Jeanette Aurand, Master of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Randy M Averill, Magna Cum Laude, Bachelor of Arts, Sociology
- Jasmine S Bailey, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Nornil V Barnes, Master of Business Administration, Business Administration
- Jacob J Bartels, Bachelor of Arts, Communication
- Rachel Ann Bocke, Bachelor of Arts, Communication
- Clayton Robert Boyert, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Laura Ann Bremmer, Master of Music, Music
- Travis Lee Brunson, Master of Arts, History
- Jordan Scott Bucholtz, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Computer Science
- Alexia K Carothers-Johnson, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Cierce Dawn Carter, Bachelor of Arts, Anthropology
- Courtney Tayler Cawthon, Bachelor of Science, Dietetics
- Megan Mary Corbett, Master of Science, Computer Science
- Emilee P Coxdeboer, Bachelor of Arts, English
- Amy Radosh Crosby, Master of Science, Student Affairs
- James Kyle Davis, Master of Fine Arts, Theatre
- Oliver Breckenrid Debnam, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Hannah Denecke, Bachelor of Music, Applied Music - Composition
- Robert Guy Eaton, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Gabrielle Caitlin Filipink, Master of Arts, History
- Zachary Scott Franklin, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
- Zachary Scott Franklin, Post-Baccalaureate Certificate, Law Enforcement & Justice Admin: Police Executive Administration
- Alex Scott Freeman, Master of Fine Arts, Theatre
- Anthony Daria Glover, Bachelor of Science, Dietetics
- Joanna Elizabeth Graham, Bachelor of Social Work, Social Work
- Britain Wesley Hamm, Bachelor of Science, Zoology
- Reagan Z Hamm, Master of Science, Computer Science
- Bethany N Handley, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Haley Lauren Hannant, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Medical Sciences
- Daniel Hazel, Bachelor of Arts, General Studies
- Haley Allyse Helgesen, Bachelor of Arts, English
- Elizabeth M Henley, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
- Elizabeth M Henley, Post-Baccalaureate Certificate, Law Enforcement & Justice Admin: Police Executive Administration
- Kortney L Higgins, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
- Samantha Marie Hodgkins, Bachelor of Science in Education, Special Education
- Haley Denise Humes, Specialist in School Psychology, Psychology
- Amy E Illovsky, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Dietetics
- James F Jones, Bachelor of Science, Psychology
- Angela D LaFrance, Magna Cum Laude, Bachelor of Arts, General Studies
- Matthew David Lawson, Bachelor of Business, Marketing
- Herman T Lewis, Bachelor of Science, Exercise Science
- Kathleen C Macgregor, Master of Science in Education, Educational Leadership
- Jose Santos Maldonado, Magna Cum Laude, Bachelor of Arts, Communication
- Merle Jacob Marsden, Bachelor of Arts, Journalism
- Christopher Lewis Martin, Master of Fine Arts, Theatre
- Brandon S Matthews, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
- Brandon S Matthews, Post-Baccalaureate Certificate, Law Enforcement & Justice Admin: Police Executive Administration
- Samuel H G Myers, Magna Cum Laude, Bachelor of Fine Arts, Art (for BFA)
- Troy Nussbaum, Bachelor of Music, Applied Music - Jazz Studies
- Rafael A Obregon, Bachelor of Science, Graphic Communication
- Brett John Olson, Master of Fine Arts, Theatre
- Lucas Kelly Overton, Master of Music, Music
- Dan Mihai Petracovici, Master of Science, Computer Science
- Melissa Ashley Pokorny, Master of Science, Student Affairs
- Sarah Anne Porter, Bachelor of Science, Zoology
- Katherine Mae Prefountain, Master of Arts, History
- Jasmine Christine Rickard, Bachelor of Social Work, Social Work
- Megan A Roberts, Magna Cum Laude, Bachelor of Arts, Broadcasting
- Lindsey Kathleen Robinson, Master of Science, General Psychology
- Hilda Rojas-Duarte, Master of Science, Student Affairs
- Stephanie Michelle Russell, Master of Science, Student Affairs
- Matthew Allan Saltzberg, Master of Fine Arts, Theatre
- Marquese Tashae Sanders, Bachelor of Social Work, Social Work
- Kathleen Ann Schremp, Master of Science, Student Affairs
- Christopher Ronald Scott, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Sara L Settles, Post-Baccalaureate Certificate, Museum Studies
- Jason Daniel Shores, Master of Fine Arts, Theatre
- Amber Renee Sparrow, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
- Curtis M Stark, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Carly Leanne Sweeter, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
- Joshua Alan Thompson, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Bria Thurman, Bachelor of Science, Athletic Training
- Khalif A Toler, Bachelor of Arts, Communication
- Darby Howard Vaughn, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Mathematics
- Darius James Wallace, Cum Laude, Bachelor of Science, Exercise Science
- Wade D Waterstreet, Bachelor of Arts, History
- Philip Richard Weiss, Master of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Joi Wells, Bachelor of Arts, Pre-Law
- Jenna A Whitaker, Bachelor of Music, Music
- Jacob A Winters, Master of Science, Mathematics
- Esther Irene Young, Master of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Jeffrey Allen Young, Master of Fine Arts, Theatre
Mahomet (61853)
- Dustin James Tellschow, Bachelor of Science, Construction Management
- Ethan Ross Tock, Bachelor of Science, Agricultural Business
Manhattan (60442)
- Alexander Michael Hartung, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Racheal Bertielen Lee, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
Manito (61546)
- Chloe G Flairty, Bachelor of Arts, Communication
Manteno (60950)
- Stephanie Jane Pachl, Bachelor of Music, Music
Mapleton (61547)
- Kassi M Belfield, Bachelor of Science, Dietetics
- Jessica Delores Stear, Bachelor of Social Work, Social Work
Marengo (60152)
- Ashley Ann Kueckerzurba, Bachelor of Science in Education, Special Education
Marquette Heights (61554)
- Taylor Dayne Walden, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Communication Sciences & Disorders
Mason City (62664)
- David Lee Paap, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Matherville (61263)
- Bradley Charles Basala, Bachelor of Arts, Economics
Matteson (60443)
- Meghan Jordan Nordstrom, Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Roderick Maurice Thomas, Bachelor of Business, Marketing
Maywood (60153)
- Tamara L Billingsley, Bachelor of Arts, General Studies
Mazon (60444)
- Ashley Sisk, Bachelor of Business, Marketing
McHenry (60050)
- Jonathan Alexander Adams, Post-Baccalaureate Certificate, Geography: Ecological GIS
- Colleen E Hester, Specialist in School Psychology, Psychology
- Forrest Scott McKee, Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Gregory Michael Scarry, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Medinah (60157)
- Michael David Strachan, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Mendon (62351)
- Julie Marie Logan, Master of Science in Education, Curriculum & Instruction
- Karley Justine Peters, Bachelor of Science, Communication Sciences & Disorders
Mendota (61342)
- Brianna Correa, Cum Laude, Bachelor of Social Work, Social Work
- Page Madison Holland, Master of Science, Clinical/Community Mental Health
- Justin Ronald Zinke, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Metamora (61548)
- Kaitlin B Marler, Bachelor of Business, Management
Midlothian (60445)
- Kiarra Williams, Bachelor of Science, Psychology
Milan (61264)
- Leslie Ann Carey, Bachelor of Business, Human Resource Management
- Brittany Mackenzie Doyle, Bachelor of Science, Microbiology
- Molly Osborn, Bachelor of Arts, Communication
- Allissa Marie Rohwer, Bachelor of Arts, Journalism
- Richard Scott Schwab, Bachelor of Arts, History
- Richelle Marie Zurcher, Bachelor-Liberal Arts & Sciences, Liberal Arts & Sciences
Minooka (60447)
- Richard Charles Isemonger, Bachelor of Arts, Theatre - Production/Design
- Juliene C Soltwisch, Bachelor of Music, Music Therapy
Mokena (60448)
- Collin R Cochran, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Briana Catherine Michaels, Magna Cum Laude, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
- Brianna C Taylor, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Psychology
Moline (61265)
- Cassandra Jade Alaniz, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Seth D Allen, Bachelor of Science, Engineering
- Matomlagou Kodjo Baguissoga, Bachelor of Science, Engineering Technology
- Brian James Baze, Bachelor of Business, Accountancy
- Eryka Ward Berglund, Master of Science in Education, Clinical Mental Health Counseling
- David Cambill Bracke, Bachelor of Science, Engineering
- Ryan M Chouinard, Bachelor of Arts, General Studies
- Stephanie Nicole Emery, Magna Cum Laude, Bachelor of Business, Management
- Katelyn M Estes, Bachelor of Arts, General Studies
- Troy Steven Forgie, Bachelor of Business, Marketing
- Andrew Thomas Gibb Clark, Master of Music, Music
- Travis A Graber, Master of Business Administration, Business Administration
- Jennifer L Hart, Bachelor of Business, Management
- Matthew Robert Hutchins, Master of Science in Education, Educational Leadership
- Taylor Jamison, Post-Baccalaureate Certificate, Community Health & Health Services Mgt: Health Services Administration
- Kendall Anne Knowles, Bachelor of Business, Accountancy
- Matthew D Luckey, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Dolores G Martinez, Bachelor of Arts, Communication
- Alexander Mark Mayszak, Master of Science in Education, Educational Leadership
- Jessica Nicole McCorkle, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
- Adam Christophe Meuser, Master of Business Administration, Business Administration
- Cali Sunshine Milligan, Bachelor of Arts, General Studies
- Debbie Sue Norris, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Jeffrey Joseph Padesky, Bachelor of Science, Geography & Geographic Information Science
- Tracy Nicole Rade, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Nicholas Rossa, Magna Cum Laude, Bachelor of Business, Marketing
- Erica Leigh Salmonson, Master of Arts, English
- Samantha M Scott, Bachelor-Liberal Arts & Sciences, Liberal Arts & Sciences
- Todd M Sebben, Bachelor of Arts, General Studies
- Danielle Stanton, Bachelor of Business, Accountancy
- Erik Stephenson, Bachelor of Science, Information Systems
- Abigail Marie Streitmatter, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
- Austin Thomas Swanson, Bachelor of Arts, Communication
- Teresa Marie Tittle, Master of Science in Education, Curriculum & Instruction
- Alyse Christine Tomlinson, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Elithea C Van Note, Master of Science in Education, Curriculum & Instruction
- Kimberly Erin Ver Heecke, Master of Science in Education, Educational Leadership
- Angela Vera, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Rachel Laura Verbeke, Bachelor of Business, Marketing
- Thomas Anthony Vretis, Bachelor of Science, Mechanical Engineering
- Ariana Sather Wilkey, Master of Science in Education, Reading
- Rachael A Wilson, Bachelor of Arts, Communication
- Nicole C Wolfe, Master of Science in Education, Clinical Mental Health Counseling
Monee (60449)
- Drew William Shemanske, Bachelor of Business, Management
Monmouth (61462)
- Laura Edevelia Alcala, Bachelor of Arts, Communication
- Adrian G Bahena, Bachelor of Business, Management
- Olivia A Kennedy, Bachelor of Arts, Communication
- Justin Richard McGuire, Master of Business Administration, Business Administration
- Jasmine Elizabeth Padilla, Bachelor of Science, Agricultural Business
Montgomery (60538)
- Michael J Green, Bachelor of Science, Exercise Science
Moro (62067)
- Amanda Kay Deardeuff, Master of Science, Biology
- Amanda Kay Deardeuff, Post-Baccalaureate Certificate, Biology: Zoo & Aquarium Studies
Morris (60450)
- Nancy Yvonne Sotohernandez, Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Morrison (61270)
- Ceara Stanton, Magna Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
Morton (61550)
- Nicholas R Hoefling, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Morton Grove (60053)
- Maya Mathews, Bachelor of Science, Communication Sciences & Disorders
- Jacob Taylor Nelson, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Mount Carroll (61053)
- Heidi Brumbaugh, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
Mount Prospect (60056)
- Cameron Kintzler, Bachelor of Science, Computer Science
- Emily Ann Roller, Bachelor of Science, Zoology
Mount Pulaski (62548)
- Allison Nicole Hickey, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Kayla Jo Riedle, Bachelor of Science, Agriculture
Mount Sterling (62353)
- Laura Ann Blosser, Bachelor of Social Work, Social Work
- Zachary Robert Harper, Bachelor of Arts, General Studies
Mundelein (60060)
- Jacqueline Leigh Hoeft, Master of Science, Student Affairs
Murrayville (62668)
- Taylor M Loveland, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- David Richard Whiting, Bachelor of Music, Applied Music - Instrumental Performance
Naperville (60540)
- Eileen Frances Barry, Bachelor of Science in Education, Bilingual/Bicultural Education
- Terry Kenneth Eichwald, Cum Laude, Bachelor of Science, Engineering Technology
- Graham Read Jones, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Toni Marie Ortiz, Bachelor of Business, Finance
- Zachary Anthony Ruvola, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Naperville (60563)
- Lucas Kyle Jaconis, Bachelor of Arts, Theatre - Performance
Naperville (60564)
- Dennis Ray Brockman, Bachelor of Business, Human Resource Management
- James Konrad Kotowski, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Dean Arthur Vitale, Bachelor of Business, Marketing
Naperville (60565)
- Alexandra Paige Fournier, Bachelor of Social Work, Social Work
- Christina Jacquenett Norris, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Jeffrey Robert Reding, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Brendan Patrick Reilly, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Viktor Anthony Rusenas, Bachelor of Science in Education, Special Education
Nauvoo (62354)
- Kelsey Renee Reinhardt, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
New Boston (61272)
- Dennis Lee Sabel, Bachelor of Arts, General Studies
New Lenox (60451)
- Kurt Tyler Butterfield, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Jacob Floyd Gardner, Bachelor of Arts, Graphic Design
- Elizabeth Marie Klemenz, Bachelor of Arts, Graphic Design
- Hannah Marie Rodey, Bachelor of Science, Fashion Merchandising
- Michalla Jean Rodey, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
New Windsor (61465)
- Dakota J Lieving, Bachelor of Science, Psychology
Niles (60714)
- Jessica Rose Marie Tornabene, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
- Jessica Rose Marie Tornabene, Post-Baccalaureate Certificate, Law Enforcement & Justice Admin: Police Executive Administration
Niota (62358)
- Jonathan Dalton Ferguson, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Leah Victoria Newton, Master of Science, Communication Sciences & Disorders
Normal (61761)
- Jefferson Andrew Gordon, Cum Laude, Bachelor of Arts, English
- Kara Janice Larson, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Taylor McCombs, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Adam Richard McGinnis, Bachelor of Business, Management
- Luke Alan Otto, Summa Cum Laude, Bachelor of Business, Economics
- Josh Raycraft, Bachelor of Business, Marketing Technology
- Mason Isaiah Rueger, Bachelor of Business, Economics
Norris (61553)
- Denise L Rogers, Bachelor of Arts, General Studies
North Aurora (60542)
- Nicole Olivia Bednarek, Bachelor of Science, Psychology
- Stephen Gorjinia, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- James T McGrath, Bachelor of Arts, Political Science
North Henderson (61466)
- Vincent Neil Fritsch, Bachelor of Arts, Foreign Languages & Cultures - Spanish
North Riverside (60546)
- Aaron Michael Ruffolo, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Northbrook (60062)
- Samantha Kerry Nusinow, Bachelor of Social Work, Social Work
O'Fallon (62269)
- Cristina Monica White, Bachelor of Social Work, Social Work
Oak Forest (60452)
- Michelle Marie Nyquist, Bachelor of Science, Hotel/Restaurant Management
Oak Lawn (60453)
- Christina Elizabeth Millay, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education
- Jacob Noble, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Shekema Springfield, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Mallory Marie Witry, Bachelor of Arts, Communication
Oneida (61467)
- Kristen Lee Williams, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Oquawka (61469)
- Megan E Johnson, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Gage M Jones, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Orangeville (61060)
- Brady Jon Pickett, Bachelor of Business, Marketing
Oregon (61061)
- Thomas D Mahoney, Doctor of Education, Educational Leadership
Orion (61273)
- Morgan Francis Dahl, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Jennifer L Fiers, Master of Science in Education, Special Education
- Kennen Hutchison, Bachelor of Science, Microbiology
- Brandon Gene Kommer, Master of Business Administration, Business Administration
- Alyssa L Owens, Bachelor of Business, Management
- Sydney Sottos, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Trenten James Zwicker, Bachelor of Science, Agricultural Business
Orland Park (60462)
- Kevin Michael Micks, Master of Science, Instructional Design & Technology
- Terrence Drew Petry, Bachelor of Science, Forensic Chemistry
- Emily Ann Szott, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Zoology
Orland Park (60467)
- Jessica Lynn Jirik, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Microbiology
- Mary Rose Twardowski, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Oswego (60543)
- Zachary Joseph Figueroa, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Damon Michael Petzold, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Rachel Mariah Troyer, Magna Cum Laude, Bachelor of Arts, English
Ottawa (61350)
- Nicholas Grant Walberg, Bachelor of Arts, Theatre - Production/Design
Palatine (60067)
- Josh Jerry Baldus, Bachelor of Science, Engineering Technology
Palatine (60074)
- Corinna M Castanon, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Palos Hills (60465)
- Alexander Anthony Galvan, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Parkersburg (62452)
- Kevin Jacob Vanmatre, Bachelor of Science, Geology
Payson (62360)
- Jessa Lee Patrick, Summa Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
Pecatonica (61063)
- Marguerite Christine Derango, Bachelor of Arts, Communication
- Morgan Elizabeth Hess, Cum Laude, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
Pekin (61554)
- Summer Christine Connett, Bachelor-Liberal Arts & Sciences, Liberal Arts & Sciences
- Donna L Hazelman, Bachelor of Arts, General Studies
- Deven Gregory Ries, Bachelor of Science, Computer Science
Peoria (61603)
- Anna Elizabeth Askins, Bachelor of Social Work, Social Work
- Taylor Swanson Burgess, Master of Science, Chemistry
- Chelsi Campbell White, Bachelor of Science, Hotel/Restaurant Management
Peoria (61604)
- Danya Lemara Britt-Williams, Bachelor of Arts, Journalism
- Isaiah N Duncan, Bachelor of Arts, General Studies
- David Joseph Johnson, Master of Science in Education, Educational Leadership
Peoria (61607)
- Reilly Kay Dunne, Bachelor of Science, Fire Science
Peoria (61611)
- Mckensie Yvonne Vissering, Master of Business Administration, Business Administration
Peoria (61614)
- Charles Henry Cannon, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Aaron Bryant Carr, Bachelor of Arts, Communication
- Natalie Ann Langan, Bachelor of Arts, Communication
Peoria (61615)
- Madeline Rose Gibson, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
- Craig David Jochman, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Samone Mercedes Morris-Beck, Bachelor of Business, Accountancy
- Callee Michelle Smick, Master of Science in Education, Curriculum & Instruction
- Matthew Avert Vannette, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
- Kristin Marie Weingart, Master of Science, Communication Sciences & Disorders
- William M Wikoff, Bachelor of Science, Engineering Technology
Peoria Heights (61616)
- Joshua Edward Bick, Bachelor of Science, Exercise Science
Peru (61354)
- Paige Allison Bulak, Bachelor of Social Work, Social Work
- Katlyn Keenan Camenisch, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
- Michelle Nicole Grotti, Cum Laude, Bachelor of Arts, Communication
- Gwendolyn Christine Hanford, Bachelor of Arts, History
Petersburg (62675)
- Hayley Rebecka Cline, Master of Science, Communication Sciences & Disorders
- Kersondra Bernice Wyciskalla, Master of Science in Education, Reading
Pingree Grove (60140)
- Justin Ryan Thinger, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Pittsfield (62363)
- Sarah Ann Turnbull, Bachelor of Arts, Communication
Plainfield (60544)
- Taylor Lynne Messer, Bachelor of Science, Fire Science
- Ryan C Porter, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- John-David Villasenor, Bachelor of Science, Microbiology
Plainfield (60585)
- Matthew J Erbe, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
- Savanna A Jones, Bachelor of Science in Education, Special Education
- Nicole Leigh Krueger, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Benjamin Paul Meyers, Bachelor of Arts, Pre-Law
Plainfield (60586)
- Jennalyn Nicole Jessen, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Shelby Rae Kowalczyk, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Cassidy Ann Mootrey, Bachelor of Social Work, Social Work
- Nicole Marie Villarreal, Specialist in School Psychology, Psychology
- Alexander M Wyler, Bachelor of Science, Construction Management
Pleasant Hill (62366)
- Jessie Rae Johnson, Master of Science, Clinical/Community Mental Health
Pleasant Plains (62677)
- Steven Michael Rush, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Eliza Lynne Weiters, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Plymouth (62367)
- Heather Elaine Simmons, Bachelor of Business, Accountancy
Pontiac (61764)
- Jacob T Campbell, Bachelor of Arts, General Studies
Poplar Grove (61065)
- Ramon Granados, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Santina L Swiger, Bachelor of Arts, General Studies
Port Byron (61275)
- Alissa Michelle Edwards, Bachelor of Arts, Communication
- Hali Alison Strobel, Master of Science, Public Health
Preemption (61276)
- Josie Anne Bahen, Master of Science in Education, Clinical Mental Health Counseling
Princeton (61356)
- Natasha L Garcia, Bachelor of Social Work, Social Work
- Sarah Hansine Peterson, Cum Laude, Bachelor of Science, Physical Education K-12
- Breanna Smith, Bachelor of Arts, Sociology
- Stephen Marshall Taylor, Bachelor of Science, Fire Administration
- Whitney Toth, Bachelor of Business, Management
Princeville (61559)
- Blake Edward Heinz, Bachelor of Science, Exercise Science
- Janelle Nicole Hohenbery, Cum Laude, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
Prophetstown (61277)
- Alyssa A Rea, Bachelor of Arts, Communication
Quincy (62301)
- Dalton S Anderson, Bachelor of Business, Marketing
- Brittany Anne Frame, Bachelor of Arts, Communication
- Jessica Leigh Huckey, Master of Science in Education, Educational Leadership
- Kelly L Johnson, Master of Science, Communication Sciences & Disorders
- Timothy S Musick, Bachelor of Science, Computer Science
- Karas Terese Stehl, Specialist in School Psychology, Psychology
- Kimberly Ann Tonozzi, Master of Science, Clinical/Community Mental Health
- Elliot David Waterkotte, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Quincy (62305)
- Alexander Logan Brown, Bachelor of Arts, Communication
- Kayla M Bunch, Bachelor of Business, Accountancy
- Amanda Leanne Kipley, Bachelor of Science, Hotel/Restaurant Management
- Tanner Devin Klingele, Bachelor of Arts, Economics
- Emily Elyse Myers, Bachelor of Science, Dietetics
- Sarah Jo Niewohner, Bachelor of Science, Psychology
- Noble Ray Peters, Bachelor of Business, Management
- Hannah C M Wegs, Bachelor of Arts, Communication
Rantoul (61866)
- Cord Joseph Church, Bachelor of Science, Medical Sciences
Reynolds (61279)
- Morgan S Harrison, Bachelor of Arts, General Studies
Richmond (60071)
- Chloe Ann Fiedler, Master of Science, Communication Sciences & Disorders
Richton Park (60471)
- Courtney L Peterson, Bachelor of Social Work, Social Work
Rio (61472)
- Katherine Grace Neill, Bachelor of Social Work, Social Work
Roanoke (61561)
- Cameron Walter Anderson, Bachelor of Science, Computer Science
Rochelle (61068)
- Gabriela Emily Zepeda, Bachelor of Business, Management
Rock Island (61201)
- Mariah L Benson, Master of Science, Public Health
- Samantha M Bush, Master of Science, Instructional Design & Technology
- Marisa Cantu, Bachelor of Arts, General Studies
- Kiah Diane Clements, Bachelor of Arts, Theatre - Performance
- John Francis Dockery-Jackson, Bachelor of Science, Mechanical Engineering
- Josh Bruce Downing, Bachelor of Business, Marketing
- Spencer K Duffy, Bachelor of Arts, General Studies
- Reed J Duyvejonck, Bachelor of Science, Geology
- Luke Michael Edmondson, Cum Laude, Bachelor of Science, Engineering
- Alannah Sharde Golden, Master of Science in Education, Educational & Interdisciplinary Studies
- Kathleen M Goulet, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Azariah T King, Bachelor of Arts, General Studies
- Adam Lee Mendoza, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Adenise A Schmidt, Bachelor of Arts, General Studies
- Darienne Michelle Scott, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- James Michael Thompson, Master of Science in Education, Educational Leadership
- Kelly Tyler, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Patrick E Vandygriff, Bachelor of Arts, General Studies
- Steven Malik Waldrip, Bachelor of Arts, Communication
- Abby Ann Winfree, Bachelor of Arts, Communication
Rockbridge (62081)
- Vanessa Scott, Bachelor of Science, Agricultural Science
Rockford (61103)
- Kyle Edwin Colson, Bachelor of Arts, Pre-Law
Rockford (61107)
- Jayla Renee Williams-Craig, Bachelor of Arts, Theatre - Performance
Rockford (61114)
- Andrew S Devita, Bachelor of Science, Fire Science
- Sierra T Woods, Bachelor of Science, Health Services Management
- Shanna Angelique Zonta, Bachelor of Arts, Communication
Rockton (61072)
- Tyler Scott Litton, Bachelor of Arts, General Studies
Rolling Meadows (60008)
- Jose Luis Castro, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Daniel M Hardt, Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Emily Marie Hattory, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Zoology
- Paul Douglas Shaffer, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Romeoville (60446)
- Monique Loryn Carson, Bachelor of Arts, Communication
Roscoe (61073)
- Wanda Lee Diderich, Master of Science in Education, Clinical Mental Health Counseling
Roselle (60172)
- Edyta Dominika Fedurek, Magna Cum Laude, Bachelor of Arts, Graphic Design
- Brandon Murray Pharr, Bachelor of Science, Network Technologies
Roseville (61473)
- Tanner Drake Carlson, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Kelly Anne Rodgers, Bachelor of Business, Management
Round Lake (60073)
- Ashley Burrows, Bachelor of Science, Athletic Training
Rushville (62681)
- Emma Aline Fried, Bachelor of Business, Human Resource Management
- Michael Wayne Kackley, Bachelor of Arts, General Studies
- Frank S Shaw, Master of Arts, History
- James Thomas Sullivan, Bachelor of Business, Management
- Ashley Nicole Thomas, Summa Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Raylynn Anne Wankel, Master of Science in Education, Curriculum & Instruction
- David S Ward, Bachelor of Arts, General Studies
- Molly Elizabeth Wright, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Saint Augustine (61474)
- Timothy Philip Lawson, Bachelor of Science, Computer Science
Saint Charles (60174)
- William Joseph Gradle, Summa Cum Laude, Bachelor of Business, Economics
- Alexander Devon Zamora, Bachelor of Science, Zoology
Saint Charles (60175)
- Andrew Justin Devleeschouwer, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Tyler Robert Kraft, Bachelor of Science, Athletic Training
Schaumburg (60173)
- Anne Marie Kelly Witt, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Schaumburg (60193)
- Shelby Renee Grazulis, Bachelor of Arts, English With Required Minor
Schaumburg (60194)
- Steven Michael Doris, Bachelor of Science, Computer Science
- Zachary Michael Mueller, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Seneca (61360)
- Shelby Lynette Pygott, Bachelor of Science, Psychology
Serena (60549)
- Zachary Doyle Thompson, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Shabbona (60550)
- Dillon Rhea Martenson, Bachelor of Science, Agricultural Business
Shelbyville (62565)
- Jordan Michael Poltrock, Bachelor of Arts, Public Administration/Public Policy
- Sandi Joy Reber, Cum Laude, Bachelor of Science, Psychology
Sheldon (60966)
- Janie Lynn Miller, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Zoology
Sherman (62684)
- Brianna Marie Pasbrig, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
- Evan Charles Weyant, Bachelor of Science, Agricultural Business
Sherrard (61281)
- Haley Nicole Arensdorf, Bachelor of Business, Marketing
- Terry James Fillmer, Bachelor of Arts, Communication
- Lauren Herkes, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Information Systems
- Stacy Nicole Willet, Master of Science in Education, Clinical Mental Health Counseling
Shorewood (60404)
- David R Brooker, Bachelor of Science, Fire Science
- Craig Robert Slowik, Bachelor of Business, Finance
Silvis (61282)
- Brady Lee Alley, Summa Cum Laude, Bachelor of Business, Management
- Kara E Dragolovich, Bachelor of Business, Human Resource Management
- Luke Christen Ketner, Bachelor of Science, Engineering
- Troy Daniel Malmstrom, Bachelor of Science, Mechanical Engineering
- Kristen K McLean, Bachelor of Arts, General Studies
- Courtnie D Reeder, Bachelor of Arts, General Studies
- Devin Lee Seams, Bachelor of Arts, Communication
- Marcus Lenard Thomas, Master of Liberal Arts & Sciences, Liberal Arts & Sciences
Skokie (60076)
- Sashoy Monique Chambers, Bachelor of Science, Hotel/Restaurant Management
- Tashoy Ronique Chambers, Bachelor of Arts, Communication
- Alfredo Gonzalez, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Skokie (60077)
- Gloria Leonor Yamauchi, Master of Science, Instructional Design & Technology
Smithfield (61477)
- Sara K White, Summa Cum Laude, Bachelor of Business, Accountancy
Somonauk (60552)
- Emily Ann Peterson, Bachelor of Business, Marketing
South Beloit (61080)
- Cole Jacob Nelson, Bachelor of Science, Exercise Science
South Elgin (60177)
- Ashley Rose Gerard, Bachelor of Science in Education, Special Education
- Taylor A Muhr, Bachelor of Arts, Communication
- Rosetta Denise Rubino, Bachelor of Science, Information Systems
South Holland (60473)
- Nicholas C M Keys, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Brejah Orr, Bachelor of Science, Dietetics
- Tayler Victoria Simon, Bachelor of Science, Psychology
Sparland (61565)
- Cameron Jeremy Turnbull, Bachelor of Science, Agricultural Business
Springfield (62702)
- Emily Marie Faxon, Bachelor of Science, Communication Sciences & Disorders
- Katarina G Sager, Bachelor of Social Work, Social Work
Springfield (62703)
- Myia Nicole Harper, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
Springfield (62704)
- Alexis H Anderson, Master of Business Administration, Business Administration
Springfield (62707)
- David Nicholas Akers, Bachelor of Arts, French
- Anthony Michael Benkse, Bachelor of Science, Information Systems
- Carly Runge, Bachelor of Arts, Communication
Springfield (62711)
- Erick George Campbell, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Jonathan Robert Schulze, Master of Arts, History
Sterling (61081)
- Andrew Lloyd Blackburn, Bachelor of Business, Economics
- Richard Tad Everett, Doctor of Education, Educational Leadership
- Kristin Marlene Heffelfinger, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education
- Laura M Moreno, Bachelor of Business, Human Resource Management
- Emily Ohnen, Bachelor of Business, Accountancy
- Joel Ronald Wetzell, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Computer Science
- Alayna Marie Wolfe, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Steward (60553)
- Shannon Leigh Brown, Bachelor of Science, Agricultural Science
Stockton (61085)
- Matthew L Leitzen, Master of Science in Education, Educational Leadership
Streamwood (60107)
- Maegan Ashley O'Brien, Master of Science, Communication Sciences & Disorders
- Alejandro Omar Olague, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Nikki Andrea Principato, Bachelor of Science, Psychology
Stronghurst (61480)
- Haley Joyce Smothers, Summa Cum Laude, Bachelor of Social Work, Social Work
Sugar Grove (60554)
- Zachary J Gomes, Bachelor of Arts, Communication
- Trevor James Wolf, Bachelor of Science, Exercise Science
Sycamore (60178)
- Gabrielle Ruth Graves, Bachelor of Arts, Communication
- Brianna L Hooker, Cum Laude, Bachelor of Science, Psychology
- Hannah Renee Knox, Summa Cum Laude, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
Table Grove (61482)
- Tammie K McCoy, Master of Science, Instructional Design & Technology
- Sarah Kay Twidwell, Master of Science, Instructional Design & Technology
Tampico (61283)
- Matthew Jacob Nielsen, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Bryce D Walters, Bachelor of Science, Agricultural Business
Thomson (61285)
- Alicia Christine Foltz, Bachelor of Arts, Communication
Thornton (60476)
- Morgan E Ochoa, Cum Laude, Bachelor of Science, Psychology
Timewell (62375)
- Kristen Elizabeth Wilson, Master of Science in Education, Curriculum & Instruction
Tinley Park (60477)
- Alec James Mikes, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Tinley Park (60487)
- Robert Nicholas Ebeling, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Tolono (61880)
- Scott Bryce Johnson, Master of Science, Instructional Design & Technology
Toulon (61483)
- Danielle Elizabeth Kenney, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Tremont (61568)
- Ryan Hunter Hoskinson, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Trivoli (61569)
- Joshua Eugene Piper, Master of Science in Education, Educational Leadership
University Park (60484)
- Bianca Thomas, Bachelor of Social Work, Social Work
Urbana (61801)
- Mirissa M Martin, Bachelor of Social Work, Social Work
Utica (61373)
- Kimberly Fay Bottomley, Bachelor of Science, Zoology
- Matthew Rian Devine, Master of Arts, Sociology
- Maggie Elisabeth Stoneking, Bachelor of Social Work, Social Work
Vernon Hills (60061)
- Hari F Moise, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Villa Park (60181)
- Katie Debra Kielminski, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Mathematics
- Nicholas A Oplawski, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Kelly K Sheehan, Bachelor of Arts, Youth Development
Virginia (62691)
- David A Garrison, Master of Science, Kinesiology
- Erin E McCarthy, Master of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Walnut (61376)
- Alex Douglas Platz, Bachelor of Science, Computer Science
Warrensburg (62573)
- Rachel Kathleen Garrett, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Warsaw (62379)
- Wesley Eugene Shipe, Bachelor of Business, Finance
Washington (61571)
- Blake C Evans, Bachelor of Science, Fire Science
- Daniel Scott Hillenburg, Bachelor of Science, Zoology
- Adam Harrison Stevens, Education Specialist, Educational Leadership
- Cassandra Ann Tracy, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Wataga (61488)
- Heather Bent, Bachelor of Arts, General Studies
Watseka (60970)
- Brock Walter Myers, Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Wauconda (60084)
- Jordan Michael Bregenzer, Bachelor of Science, Forensic Chemistry
- Quentin Tyler Kuper, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Waukegan (60085)
- Christopher James Pierce, Bachelor of Arts, Broadcasting
- Vannetta Chiquita Thompson, Bachelor of Arts, Political Science
Waukegan (60087)
- Jorge Luis Castro, Magna Cum Laude, Bachelor of Arts, Sociology
- Michael Joseph Fauth, Master of Science in Education, Educational Leadership
West Dundee (60118)
- Brett Walker Nowak, Bachelor of Science, Engineering Technology
- Scott Swanson, Bachelor of Science, Computer Science
West Peoria (61604)
- Hannah Rose Maloney, Bachelor of Social Work, Social Work
- Sydney Neltner, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education
Westchester (60154)
- Gina Maria Giannelli, Bachelor of Arts, General Studies
- Joshua Edward Grayson, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Western Springs (60558)
- Connor Lee Belawich, Bachelor of Science, Physical Education K-12
Wheaton (60187)
- Anneliese Katherine Baumann, Bachelor of Arts, Art
- Samuel Thomas Iovinelli, Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Wheeling (60090)
- Areli Patino, Bachelor of Business, Accountancy
White Hall (62092)
- Jacob Knight Breece, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Joseph Kyle Breece, Bachelor of Science, Agricultural Business
Williamsfield (61489)
- Jared Paul Ekstrand, Bachelor of Science, Agricultural Business
Willowbrook (60527)
- Marisa Marie Mangiantini, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Wilmington (60481)
- Zachary Martin Plese, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Kelly L Ruesch, Bachelor of Science, Hotel/Restaurant Management
Winchester (62694)
- Thomas Wayne Kilver, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Wesley Callans Lashmett, Bachelor of Science, Agricultural Science
Winfield (60190)
- Michael Anthony Rumoro, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Michael J Zola, Bachelor of Science, Computer Science
Winnebago (61088)
- Michaela S Howald, Bachelor of Social Work, Social Work
Winslow (61089)
- Lauren E Diffenderfer, Bachelor of Science, Exercise Science
Wonder Lake (60097)
- Brittney Lynne Connelly, Bachelor of Science, Computational & Data Enabled Math & Stats
Wood Dale (60191)
- Michael John Mule, Bachelor of Science, Facilities Management
Woodhull (61490)
- Jeremiah R White, Bachelor of Business, Management
Woodridge (60517)
- Margaret Mae Baran, Bachelor of Science, Exercise Science
- Kelly Rocks, Magna Cum Laude, Bachelor of Social Work, Social Work
Woodstock (60098)
- Astoncia Hannah Bhagat, Cum Laude, Bachelor of Fine Arts, Musical Theatre
- Michael C Butler, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Adam Richard McNeil, Master of Science, Student Affairs
- Kathleen Lynn Scimeca, Bachelor of Arts, Theatre - Production/Design
Woosung (61091)
- Brooke Gulbranson, Bachelor of Science, Agricultural Business
Wyoming (61491)
- James Joseph Butts, Bachelor of Business, Management
Yorkville (60560)
- Stephanie Joan Johnson, Master of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Zion (60099)
- Maury Dwight Key, Bachelor of Arts, Public Administration/Public Policy
Connect with us: